Kanada Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Kanada konsolosluğu gaziantep adana iletişim

Kanada Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Kanada Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Kanada göçmen politikası, birçok ülkede yaşanan milliyetçilik unsurunun aksine, din, dil, ırk ve etkin köken fark etmeksizin oluşturulan benzersiz bir politika. 2018’de yapılan duyuruya göre, 2019, 2023 ve 2023 yıllarında toplamda 1 milyondan fazla göçmen kabul edecek olan ülke, bu kabul işlemlerinin ilk ayağını geçtiğimiz yıl gerçekleştirdi. 2019 yılında 300 bini aşkın dünya vatandaşı, Kanada’nın bir parçası haline geldi.

Gaziantep’te yaşıyor, geleceğe yönelik planlarınızı oluşturmak ve Kanada’ya göç etmek istiyorsanız ya da turistik ve eğitim amaçlı olarak ülkeye giriş yapmak istiyorsanız, Gaziantep Kanada Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Vize Başvuru Merkezi ofisimiz, haftanın her günü hizmete açık olup, ihtiyaç duyduğunuz Kanada vizesi ile alakalı her türlü mevzuata hakim ekip üyeleri tarafından yönetiliyor.

Kanada Vize Başvuru Merkezi – Adana

Dünyanın göçmen kabulü açısından en eşitlikçi ve en doğru stratejisi ile yönetilen ülkesi Kanada, genç ve dinamik beyinleri ülkeye davet ederken, aynı zamanda ülkede kalkınmayı harekete geçirecek yetkin bireyleri de görmek için çeşitli adımlar atıyor. Gelecek yıllarda da oldukça yüksek bir göçmen kabulü sağlayacak ülkeye, Türkiye’nin her yerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, Kanada Vize Başvuru Merkezi Adana şubemiz, bu konuda Adana’da yaşayan vatandaşlarımıza hizmet veriyor.

Adana’da yaşıyor ve Kanada’ya gitmek için hayaller kuruyorsanız, daha fazla gecikmeyin ve başvurunuzu hemen gerçekleştirin. Kanada’da çalışmak, bu refah sisteminin bir parçası olmak ve yaşamak için daha az çaba sarf etmek üzere, Vize Başvuru Merkezi olarak hizmetinizdeyiz. İhtiyaca yönelik her vize başvurusu ve başta Kanada vizesi almak için bir telefon ve bulunduğunuz şehirde olacak kadar yakınız.

Kanada Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Hatay’da yaşayıp, Kanada’ya yerleşmek ya da Kanada’da eğitim almak isteyen vatandaşlarımız için pek çok konuda danışmanlık hizmeti veriyor ve özellikle de vize ihtiyaçlarını karşılamak üzere başvurularını yönetiyoruz. Yalnızca eğitim ya da göçmen statülü vizeler için değil, her türden vize ihtiyacına yönelik olarak oluşturduğumuz planlarımız çerçevesinde, sizlere en doğru vize başvurularını, bizler sağlıyoruz. %99 gibi büyük oranlarda başarıya sahip olan Vize Başvuru Merkezi olarak, siz değerli misafirlerimize yol göstermek ve başvurudan vizeye giden yolculukta yanınızda yer almak, bizlerin en önemli vazifesi. Kanada Vize Başvuru Merkezi, Hatay ofisimize gelin ve sizler de Kanada vizesi almak üzere çıktığınız yolculukta, bizim deneyimlerimizden faydalanın.

Kanada Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Gerek göçmen, gerek oturum, gerek çalışma, gerek eğitim, gerekse de tıbbi ihtiyaçlarınız doğrultusunda, daha sayamadığımız birçok nedenden dolayı Kanada’ya gitmek istiyor olabilirsiniz. Bu isteği karşılamak amacı ile Kahramanmaraş’ta hizmet verdiğimiz Kanada Vize Başvuru Merkezi Ofisimiz, siz değerli misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyor. Kanada’ya gitmek için atabileceğiniz adımlar;

 1. Vize başvuru merkezi ofislerimiz ile irtibat kurun,
 2. Seyahatinizin amacını belirtin,
 3. Vize için süre ihtiyacınızı belirtin,
 4. Kanada vizesi için ihtiyaç duyulan belgeleri öğrenin,
 5. Vize belgelerini hazırlayın,
 6. Belgeleri tarafımıza iletin,
 7. Başvuru sonrası vize onayı için randevunuza katılın,
 8. Tarafınıza gönderdiğimiz vize onaylı pasaportunuzu teslim alın.

Kanada Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Mersin, Kanada Vize Başvuru Merkezi şubemiz ile irtibata geçin ve derhal Kanada vizesi başvurularınızı başlatın. Yıllar boyunca sürecek, Kanada göçmen politikası yürürlükte iken, bu fırsattan yararlanmak adına daha fazla vakit kaybetmeyin. Kanada’ya gitmenin en basit ve yine en doğru yöntemi olan Vize Başvuru Merkezi ofislerimiz, sizlere Mersin sınırları içerisinde de hizmet vermeye devam ediyor.

Kanada vizesi almak için ihtiyacınız olan belgeler;

 • Pasaportunuz
 • Bankaya döktüğünüz
 • Biyometrik fotoğraf
 • Konaklama bilgileriniz
 • Başvuru dilekçeniz
 • Sabıka kaydınız
 • Gerekli ise taahhütname
 • Nüfus cüzdanı ya da TC Kimlik kartı fotokopileriniz
 • Eğitim bilgileriniz
 • Tapu bilgileriniz
 • Vize harcı ödeme dekontu

Evrakları ve konsolosluk, büyükelçilik talepleri doğrultusunda ek belgeler ilave edilmesi gerekebiliyor.

Kanada Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu’nun en önemli şehirlerinden biri. Nüfus, kültürel yapı ve tarihi itibari ile oldukça önemli şehirlerimiz arasında yer alan Şanlıurfa’da, sizlere Kanada Vize Başvuru Merkezi ofisimiz ile hizmet verebiliyoruz. Vize Başvuru Merkezi ofisimizden alacağınız hizmet doğrultusunda, şehirden dışarı adım atmadan, vize başvurularınızı son noktaya getiriyor ve sizlerden yalnızca konsolosluk ya da büyükelçilikte gerçekleştirilecek randevuya katılmanızı bekliyoruz. Hemen Kanada vizesi almak ve amacınız doğrultusunda Kanada’ya seyahat etmek üzere ofislerimiz ile irtibat kurmaya çekinmeyin.

Kanada Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

Kanada Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize İşlemleri Nedir?

Kanada Konsolosluğu Gaziantep, Adana, Diyarbakır ve Hatay illerinde yetkili vize başvuru merkezlerine kısa süreli Kanada vizeleri başvuru işlemleri için yetki vermiştir.

Kanada Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize Ücreti Nedir?

Kısa süreli Kanada vizelerinde 180 Dolar konsolosluk harç bedeli ve 30 Euro vize başvuru merkezi hizmet bedeli ödenir.

Kanada Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize Kaç Günde Çıkar?

Kısa süreli Kanada vizelerinin sonuçlanma süreli genel olarak 5-7 iş günüdür.

Kanada Vize Ücreti sayfamızı ziyaret ediniz.