Konsolosluk resmi sitesi değildir.  Kanada Konsolosluğu Resmi Web Sitesi:www.canadainternational.gc.ca’dir.İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Visa Information For Canada
Visa Information For Canada
Visa Information For Canada
Previous
Next

Kanada Transit Vize Ülkeleri

Kanada transit vize ülkeleri; transit yolculuklarda Kanada’ ya gitmek için vize uygulayan ülkelerdir. Havalimanında Kanada’ ya aktarma gerçekleştiren ülkeleri u kapsamda değerlendirmek mümkün olacaktır. Kanada transit vize alımları süreye bağlı işlemektedir.

Anlaşması bulunan ve vizesiz transit geçişlere izin verilen ülkelerin bir süre sistemi vardır.

Kanada Transit Vize Ülkeleri
Kanada Transit Vize Ülkeleri

Konaklama şartı olmadan 24 saatlik aktarma süresi ile gerçekleştirilecek zaman dilimi içerisindeki seyahatler için Kanada transit vizesi almaya gerek bulunmamaktadır.

24 saati geçen zaman diliminden sonraki seyahatlerde Kana’ ya gitmek için başka aktarma ülkelerinden ya da seyahat edilecek diğer ülkelere Kanada üzerinden geçiş yapıldığında transit vize işlemleri gerekmektedir.

Kanada Konsolosluğu Resmi Web Sitesi:www.canadainternational.gc.caolup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.