Kanada Vize Ücretleri

Kanada vize ücret

KANADA VİZE ÜCRETLERİ

✅ Kanada Turistik Vize Ücretleri 80 Euro
✅ Kanada Ticari Vize Ücretleri 80 Euro
✅ Kanada Aile Ziyaret Vize Ücretleri 80 Euro
✅ Kanada Aile Birleşimi Vize ve Çalışma Vize Ücretleri 140 Euro

 

Kanada 2022 Vize Ücretleri

Kanada 2022 vize ücretlerini firmamızın sitesinde aynı başlık ile bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede Kanada vizesinin her yeni yılda güncellemeler doğrultusunda net bir rakam ile sunulması vize almak isteyen kişilere yardımcı olacaktır.

Kanada vizesi başvurusunda gerçekleştirilecek olan evrak dosyalama sırasında Kanada vize harç ücreti de ödenmelidir. Ardından banka dekontu ile ilgili vizenin başvuru dosyasında bulunması gerekmektedir.

Başvuru işlemleri sırasında Kanada vize ücreti ödememiş olan kişilerin başvuruları reddedilecektir. Kanada vize başvuru ücreti başvurulan vizeye ait olarak bir kere ödenmektedir.

Vize reddi yaşanmasında iade olmayacağı gibi aynı zamanda ücretin başka vize başvurularına devri de söz konusu değildir.

Vize ücretleri alınacak vizenin yürüne ve seyahat vaktine göre değişmektedir. Eğer lüzumlu görülür ise Biyometrik prosedür kayıt bedeli amacıyla de 85 Kanada Doları ödemek esastır.

Uzun vakitli Kanada eğitim vizesi alacak kişiler harç bedeli amacıyla 150 Kanda Doları ödemek halinde ve Biyometrik prosedürleri amacıyla ise 85 Kanada Doları ödemek halindedir. Danışmanlık hizmet bedeli amacıyla ise 99 Kanada Doları ödenmesi esastır.