KANADA KONSOLOSLUKLAR

 

Kanada Başkonsolosluğu İstanbul Görev Bölgeleri

 

Afyon, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, İzmir, Kars, Kastamonu, Kırklareli, Tekirdağ illeri, Kanada vize prosedürleri ve diğer konsolosluk prosedürleri amacıyla Kanada İstanbul Başkonsolosluğu vazife kısmı içeresinde yer alabilmektedir

Kanada Konsolosluklar S.S.S

Kanada Konsoloslukları Hangi İllerde Var?

Afyon, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, İzmir, Kars, Kastamonu, Kırklareli, Tekirdağ illerinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, konsolosluk işlemlerini Kanada İstanbul Konsolosluğu‘ndan yapabilirler.

Türkiye’de Kanada Konsolosluğu Nerededir?

Ankara Oran Sitesi bölgesinden EGO 135 ve EGO 188 numaralı otobüsler ile Çankaya Cinnah Caddesi’ne ulaşım sağlanmaktadır. Ankara Altınpark istikametinden hareket eden EGO 413 numaralı otobüs ile de Çankaya semtinde bulunan Kanada Ankara Büyükelçilği’ne ulaşılmaktadır.

Kanada Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

Türkiye’de oturum izni bulunan Yabancı ülke vatandaşları Kanada vize başvurularını Türkiye’de bulunan Kanada Büyükelçiliğine ve ya Kanada Konsolosluğuna yapabilirler.

Kanada Büyükelçiliği İletişim Bilgileri Nedir?

Telefon: (0312) 409 27 00
Faks: (0312) 409 27 12
E-posta adresi: ac.cg.lanoitanretni @ arkna

Türkiye’de ikamet eden Kanada vatandaşları için acil ulaşım bilgileri aşağıdaki gibidir:

Tel: +90 (312) 409 27 00
email: [email protected]
fax: 613-943-1054

Kanada Ankara Büyükelçiliği Çalışma Saatleri Nedir?

Kanada Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk Hizmetleri Bölümü: Hafta içi hergün Saat: 09:00 – 12:00

Ankara Kanada Büyükelçiliği Ticari Hizmetler Bölümü: Pazartesi – Perşembe günleri 08:30 – 12:00 ve 12:30 – 15:15, Cuma: 08:30 – 13:00 saatleri arasında hizmet  vermektedir.

Not: Büyükelçilik binasına girebilmek için yanınızda mutlaka geçerli bir kimlik kartı bulunmalıdır.

Kanada Ankara Büyükelçiliği Görev Bölgesi Nedir?

Ankara, Düzce, Çankırı, Bartın, Eskişehir, Kastamonu, Kırşehir, Kırıkkale, Kütahya, Nevşehir, Yozgat, Zonguldak, Karabük illerinde  ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, vize işlemleri ve konsolosluk işlemlerini Kanada Ankara Büyükelçiliği’ne yapabilirler. Haziran 2013 tarihinden itibaren Kanada İstanbul Konsolosluğu ve Kanada Ankara Büyükelçiliği vize müracaatlarını doğrudan teslim almamakta; Kanada Vize Başvuru Merkezleri ile Turizm seyahat acentaları aracılığıyla değerlendirmeye almaktadır.

Kanada Vizesi sayfamızı ziyaret ediniz.